Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a korlátlan 4g...

Hogyan tudom a korlátlan 4g letoltesemet meg gyorsítani házilag?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Változtatod a telefonhelyzetét és ahol a max letöltés jön ott maradsz :)
2018. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mar próbáltam az egesz házban 30mbps a letöltés az udvaon fel megy 40 re is de azert a gépet nem viszem ki a hóba azert de tegnal el menten a torony ala ott meg majdnem ki akadt a speed test
2018. febr. 18. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Torony alatt sose lehet jó eredményt mérni. Ne kamuzz.
2018. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom ki se próbáltad? és lejetséges
2018. febr. 19. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezt gondolom ki se próbáltad?"

Egy időben drive teszter voltam,most távközlési hálózatokat bütykölök manapság. Szóval nyugodj meg úgy van ahogy mondtam.

Tudod mit, hagyjuk az én múltamat. Gondolkodj logikusan: a tornyokon bizonyára láttál már antennákat. Ezek szektorsugárzók. Azt jelentik többet között, hogy adott irányban és szögben sugároznak. Namármost van egy szórásuk ( pl a antenna háta mögött is van sugárzás ) de a torony alá pont keveset szór. Ott a legrosszabb egy adott távközlési cella lefedettsége és jellemzője. Éppen ezért torony tövében sosem mérnek. Szóval azért írtam amit írtam. Lehet, hogy te beállítál a torony alá bűvészkedni, csak éppen nem azt a cellát mérted amit a torony sugároz.

2018. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!