Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Túl sok embert jelöltem...

Túl sok embert jelöltem Facebookon, és jelenleg nem tudok belépni, ha pár napig várok, akkor be tudok lépni vagy amíg nem ismerem fel az összes képen lévő ismerősömet hibátlanul, addig nem tudok visszatérni a Facebookra?

Figyelt kérdés

"Gyanús tevékenységet észleltünk Facebook-fiókodban, és biztonsági elővigyázatossági intézkedésként átmenetileg zároltuk.

Valószínűleg sérült a fiókod biztonsága miután egy, a Facebookhoz hasonló megjelenésűre kialakított webhelyen megadtad a jelszavadat. Az ilyen típusú támadást nevezik adathalászatnak. További tudnivalókat a Súgóközpontban találsz.

A következő néhány lépésben végigvezetünk egy biztonsági ellenőrzésen, amely megkönnyíti a fiókod biztonságossá tételét, és aztán hagyunk visszajelentkezni."


2018. febr. 18. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiába vársz, ezt meg kell csinálni.
2018. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Visszajutottam! :D
2018. febr. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!