Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ismerősnek jelölni...

Facebookon ismerősnek jelölni miért nem tudok?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha egyszer valakit facebookon ismerősnek jelölök és nem fogad el egy napon vagy egy kicsi időn belül akkor már nem tudom többet bejelölni?Meg van akit még soha nem is jelöltem be de nem is tudom.Egyszerűen miért nem tudok ismerősnek jelölni sok embert?Mi az oka?Mit tehetnék ez ellen?
2018. febr. 23. 17:14
 1/1 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy ha küldesz ismerősnek jelölést,és az illető elutasítja akkor nem jelölheted be újra. vagy, ha már küldtél ismerősnek jelölést, akkor nem küldhetsz újra,hiszen már küldtél egyszer. Szerintem be lehet állítani facebookon,hogy a személyt ne lehessen bejelölni,csak ő jelölhessen be másokat,vagy nemtudom, én is sok ilyennel találkozok..
2018. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!