Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress rendelés - Kell...

Aliexpress rendelés - Kell valamit tennem?

Figyelt kérdés

Az egyik rendelésem két hete "awaiting shipping" státutszban áll és számol vissza.(még 14 nap) Kártyával fizettem, a visszaigazoló emailt megkaptam, hogy sikeres fizetés.


A másik rendelésem mai, szintén kártyával kifizetve, megjött a visszagazoló email a fizetésről, szintén "awaiting shipping", de itt már 5 napról kezdett visszaszámolni.


Nem vagyok nagy alis, eddig egy csomagot rendeltem, ami megjött, egy másik pedig úton van, de ez a kettő számomra nem igazán érzelmezhető, hogy most mi a helyzet. Kell tennem valamit, hogy elinduljon itt valami? Mert gondolom ez azt jelenti, hogy egyelőre az eladó nem igazolta nekem vissza, hogy tudja küldeni a terméket.

Illetve mit kell tennem, ha lejárt a viszszaszámlálás és még mindig nincs postázva?


Előre is nagyon köszönöm annak, aki segít! :)



2018. febr. 23. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az eladóktól függ a csomag. Nem kell tenned semmit, majd küldik. (Most volt nemrég a kínai újév, szerintem még amiatt csúsznak.) Most nekem is van vagy 6 rendelésem, ugyanabban a státuszban mint a tieid. Az egyik úgy 1 órája váltott át "Awaiting delivery"-re, szóval dolgoznak, csak kicsit lassan.
2018. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, valóban, a kínai újév miatt csúszott a dolog, azóta már minden feladásra került :)

2018. febr. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!