Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Heló. Az a problémám akadt...

Heló. Az a problémám akadt hogy nem tudom kinyitni a portokat a számítógépemen. A ruteren (netis) elvégeztem a szükséges beállításokat, és amikor ellenőrzöm azt irja hogy a port zárva van. Ehez ugye nem szükséges statikus (fix) ip cim?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
De bizony szükséges a fix IP cím, mert amikor kinyitod a portokat a routeren, akkor gyakorlatilag ugye megmondod neki, hogy az adott portra beérkező kéréseket, melyik IP címre dobja dovább. Ha nincs fix IP-d, akkor ugye nem fog működni ez az átirányítási szabály, ha új IP címet kapsz.
2018. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmazáshoz akarsz port forwardingot beállítani?
2018. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de amig nem változik az ip-m addig müködnie kéne nem?
2018. febr. 28. 12:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát minecraft szervert szeretnék futtatni a saját pc-m ről hogy a haverokkal együtt tudjunk játszani, már a szerver megvan, csak nem tudom kinyitni a portot.
2018. febr. 28. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A gépeden hozzá van adva a tűzfal kivételekhez a port?
2018. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, hozzáadtam. De nem biztos hogy jól...ezt le tudnám valahogy ellenőrizni?
2018. febr. 28. 12:45
 7/9 A kérdező kommentje:
A bejövő szabályokhoz hozzáadtam egy uj szabályt a 25565-ös portra
2018. febr. 28. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Na viszont, ha csekkolod a nyitott portot, közben indítsd el a minecraft szervert, mert egyébként a port csekkoló cuccnak nem lesz, ami válaszoljon. Gondolom gugliztál és beleakadtál ebbe a leírásba:

[link]

2018. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igy csináltam ahogy ezen az oldalon van, és fut a szerver is közben. Próbáltam ugy is hogy a gép tűzfalát kikapcsoltam, de ugy sem ment. Nincs valami tipped?
2018. febr. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!