Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom hűségidő alatti...

Telekom hűségidő alatti felmondás?

Figyelt kérdés
1 hete van telekomos internetem...szerződésben 30mb irnak de mérés alapján még 11mb sincs.. nagyon elégedetlen vagyok a szolgálatással + nagyon lassú is az internet. 1 éves hüség idő van a szerződésben. Mivel még 1 hete van csak internet meg fel tudom én ezt valahogy bontani ? megbántam,nem gondoltam volna ilyen rossz.Előtte 25mb netem volt nem a telekomtól de az 3x gyorsabb volt... csalódás az egész. 3 hónap kedvezmányt kaptam is 5100 helyett most csak 3900ft a havidij. Valaki segitene vagy járt már igy... fel akarom mondani a szerződést és tudni akarom ez mivel jár !

2018. márc. 6. 18:22
 1/6 Fantom83 ***** válasza:

Az első kérdésük nekik is az lesz,h biztos nem " a te készülékedben van-e a hiba?"

Mert ha a rendszer valóban képes leadni azt,amit vállaltak,akkor szankció nélkül biztos nem engednek el tudtommal.

2018. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szankció nélkül nem engednek el, mert a 30 megás internethez nekik 1 megát kötelező garantálniuk. Neked innentől jogilag nincs lehetőséged, ki kell fizetni az 1 évet.
2018. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor gratulálok magamnak :S köszönöm a kommenteket
2018. márc. 6. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet elfelejtettél írni: ez most kábeles vagy mobilnet? Nálunk a kábeles DSL 10 gyors és rendben működik (van rajta vezetékes telefon és IPTV is), elosztóval, set top box-szal. Csak a régi bekötést kellett cserélni oszloptól a házig.
2018. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kábeles (vezetékes) esetén 1 Mbit/sec a garantált, minimumi sáv széllesség, letöltés esetén. Ha ez a garantált 1 Mbit/sec meg van, akkor a szolgálató védve van! Még pedig azzal az indokkal, hogy a garantált minimumi sáv szélesség meg van. Hiába hivatkozol arra, hogy te 30 vagy 50 vagy esetleg 100 Mbit/sec-re fizettél elő, ha a szolgáltatási szerződésben 1 Mbit/sec a garantált. Ugyanis a 30, 50, vagy 100 Mbit/sec sebességek, azok csak elméleti maximális sáv szélesség. Amit nem is kötelesek garantálni. Mert a garantáltban ott van hogy 1 Mbit/sec a garantált. Épp ezért ha felmondod akkor neked kell ki fizetned a kötbéret.
2018. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Telekomos operátor vagyok (biztos infó).Felmondhatod, van egy 14 napos elállási jogod, ha erről a 14 napról nem tájékoztattak , akkor bármikor elálhatsz :), másrészt , a kötbér a felhasznált kedvezményelet jelenti, tehát annyit kell visszafizetned amennyi a hüségidő nélküli és a hüségidős ár különbözete, ez így 4 napnál százforintos nagyságrendü, de ott a bekötési díj , ezt is vissza kell fizedned, ez viszont szolgáltatásonként 5100Ft. Javaslom hivd fel a 1414 et , (ingyenes) , tegyél bejelntéseket, hogy lassú, ha nem tudjuk javítani, vagy ilyesmi, akkor erre tudsz hivatkozni a lemondásnál, a lényeg , hogy legyen nyoma , hogy te folyton jelezgedted felénk, hogy nem jó a szolgáltatás. Most csak ennyit írtam, van kérdés hívj minket, vagy írd meg panaszod a telekom.hu írj nekünk menüpönt alatt , (30 nap a kivizsgálási határidő)
2018. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!