Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi időbe telik mire...

Mennyi időbe telik mire youtube partner leszek?

Figyelt kérdés

Meglett az 1000 felirakozóm és a 4000órányi nézési idő, ami az alap követelmény , ezután ellenőrzik a fiókot és küldik az emailt a döntésről hogy partner lehetek e. Mennyi időbe telik amíg ellenőrzik?

Először azt írta egy héten belül válaszolnak. Most már ezt írta ki: A megszokottnál több időt vesz igénybe a YouTube Partnerprogramba történő jelentkezések feldolgozása. Reméljük, hogy még január végén ellenőrizni tudjuk a szóban forgó jelentkezéseket. Addig is köszönjük türelmedet.


Ez ugye csak véletlenül kint maradt kiírás amit decemberbe vagy januárba írtak ki és véletlenül kint maradt?? Ugye nem jövő januárra lesz meg???! Köszi a válaszokat előre is !



2018. márc. 9. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tudod te azt okoska, írjál inkább házit ne a neten add magad :)
2018. márc. 9. 20:40
 2/4 anonim ***** válasza:

nem csak a bevételszerzéshez kell amiket írtál?



nekem 2000óra nézés van, 130 feliratkozóval, és partner vagyok


csak bevételszerzésem nincs, és valami superchat, többi az pipa



mindent

2018. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
idén 2018 ban változtattak az alap követelményeken ami már a 4000 óra nézési idő és 1000 felirakozó. Anélkül nem lehet bevételt szerezni.
2018. márc. 14. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt tudom


mondjuk én még 2017ben lettem yotube partner

2018. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!