Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elérni, hogy ne...

Hogy lehet elérni, hogy ne szakadjon meg a netem, ha a bátyám hazaér, és rácsatlakozik? Vadi új modern gépe van, azon gondolom, hogy pörög az internet.

Figyelt kérdés

És akkor az enyémet, az én régi gépemet meg ezzel a pörgéssel akadályozza; sokszor teljesen meggátolja, és percekig nem tudok visszakapcsolódni. Most sikerült.


Amikor nincs itthon , viszonylag rendesen megy (10 óra alatt mondjuk 1X dob le), de ha ő itt van, azonnal ledob a net, most már 10 le- és visszakapcsolódásból mindössze egyszer akar visszajönni az internet. (Mindig megjelenik egy kicsi sárga háromszög felkiáltójellel a hálózat ikonján, a tálcán).


Be lehet valamit az én gépemen állítani, hogy legalább lassú netem, de legyen?

Előre is köszönöm.



2018. márc. 15. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A routeren tudod allitani, hogy melyik eszkoznek mennyi jusson. De sejtesem szerint, nem ertesz hozza.
2018. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ott a nagyszobában vezetékes van, de ide az én gépemre már csak jelek jönnek, szóval ez nincsen úgy dróttal összekötve; meg itt nincs ilyen modem-cucc ilyen doboz.
2018. márc. 15. 16:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaaa, köszönöm, megy a zöld kéz, hát, nem tom, bátyám programozónak tanult, öcsém meg most tanulja, nem tudom, értenek-e hozzá. Meg egyébként is, öcsém, aki a nagy gépnél van, utál, lenéz, semmibe vesz; mert ezt tanulta el a bátyámtól, aki már ezt kinőtte talán valamelyest.
2018. márc. 15. 16:35
 4/12 A kérdező kommentje:
És ott mit kéne a routeren állítani? Ha nem tutibiztos, akkor nem csinálnék semmit; mert elrontani nem akarok semmit.
2018. márc. 15. 16:36
 5/12 A kérdező kommentje:
*de mindenképpen megnézném, amikor nincsenek itthon. Esetleg leírnám újra arról a dobozról a kódokat, és rámennék a UPC-wi free-re; a múltkori lapomat , amire ezeket írtam, nemtom, hová raktam.
2018. márc. 15. 16:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Állítólag ilyen diforce(?)- beállítások vannak, ami az alap, hogy mindenkinek ugyanannyi net jön. Lehet, hogy csak nálam a térerő, vagy valami gyenge.
2018. márc. 15. 16:52
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert ők a másik szobában vannak, bátyám amúgy most pont telóról netezik, szerintem az előbb is csinálta, amikor szétcsatlakozott nekem , ami után el kezdtem játszani. Most van egy lassú netem. Remélhetőleg nem megy el újra, de már amúgy el kezdtem játszani, csak egy picit visszajöttem. Bátyám amúgy kérdezte, nem segít-e , ha nyitva van az ajtó. Amúgy nem akarom nyitva tartani.
2018. márc. 15. 16:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy már rájöttem, hogy akkor megy el, amikor bátyám vagy öcsém telefonozik. Egyszer nem volt net, kimentem, és bátyám telefonozott. Meg öcsém mióta felébredt, itt fekszik az ágyán, és telózik, és azóta is szakadozik a net. :O :D :D XD
2018. márc. 17. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán cseréld le a routert, vagy köttess jobb szolgáltatást. Nem tehetünk róla, hogy ennyire nem értesz hozzá. Léteznek szakemberek is erre.
2018. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)(erre is rányomtam a zöldet)
2018. ápr. 22. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!