Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért vont le pénzt a bankkárt...

Arsenal0027 kérdése:

Miért vont le pénzt a bankkártyámról a Google Storage?

Figyelt kérdés

Miért vonhatott le pénzt a bankkártyámról a Google Storage?

Ma reggel 7000 forintos levonás érkezett a Google Storage-től GB g.co/helppayáGOOGLE *Go közleménnyel.


A kártya nálam volt, senki sem vásárolt vele. Google Play-ről van pár letöltött alkalmazásom, amik mind ingyenesek, a Play profilomhoz még bankkártya sincs rendelve, sosem vásároltam ezen az oldalon.


Csupán néhány ingyenes navigációt töltöttem le, ezeket mindig offline használom, alkalmazáson belül sem vásároltam, apró betűs előfizetési díjuk nincs. A Play-en belül a vásárlási előzményem üres.


Közületek járt már így valaki? Ti mit tettetek?

Egyből letiltattam a kártyámat, írtam a google-nek, de mit gondoltok, mi történhetett? Mire figyeljek oda ezentúl, hogy ez ne történhessen meg újból?

Tudna valaki egy linket küldeni ehhez ?


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 16. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetőséged van ezt megkérdezni tőlük, de 99.9% hogy valami fizetős opció mégis becsúszott.
2018. márc. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!