Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldalak vannak amiken...

Milyen oldalak vannak amiken iphone 7 plust lehet venni nagyon olcsón?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A google-t tudnám ajánlani.


"Eladó iphone 7plus ára". Megnézed a feldobott ajánlatokból az első 30-at és választasz.

2018. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

mi az, hogy nagyon olcsón?

252.900 ft a hivatalos ára (32 gb)

2018. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl.: ebay-en olcsóbban lehet venni de nem csak azt az oldalt szeretném megnézni mert onnan mêg nem rendeltem
2018. márc. 17. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a VÁM-al meg az ÁFA-val mi lesz?, Nem beszélve az esetleges garanciáztatással ha külföldről veszed. Nagy ötlet!
2018. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


252ezer Forint a hivatalos ára, természetesen a szürke importos GSM boltokból jóval olcsóbban meglehet vásárolni.


Sokan félnek az ilyen olcsóbb gsm boltoktól, de én csak ilyen helyekről vettem idáig telefont.

Egyszer volt,hogy garancia időn belül megadta magát a telefon.

Visszaküldtem,2 hét után küldtek egy emailt,hogy nem tudják megjavítani, választhatok,hogy visszatérítsék a telefon árát, vagy küldjenek egy ugyanolyan új telefont.


Szerintem a hivatalos forgalmazóknál sincs ennél jobb garanciális ügyintézés, sőt...

2018. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!