Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mit irnátok ki tinderre a...

Ti mit irnátok ki tinderre a sajá tulajdonú leirásotokhoz, hogy a csajt irjon rám előbb?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Sosem hallottam még olyan magyar nőről, aki kezdeményezne. Már óvodás koruktól kezdve beléjük verik, hogy a férfinak kell kezdeményezni. Bezzeg Svédországban simán leszólítottak a lányok az utcán, hogy elkérjék a telefonszámomat.
2018. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Barátnőt keresek, szeretem, ha kezdeményezel, ha érdekellek, írj rám!"
2018. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ennyi erővel azt is kiírhatná, hogy "gyáva vagyok, de nőt akarok". Most komolyan, melyik nő vágyik olyan férfire, aki még kezdeményezni sem hajlandó?
2018. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Budapesti magánkórház főorvosa, többszörös triatlon bajnok, ezúton keresi hölgyek társaságát. Jelige: magángéppel Fijire"
2018. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell odaírnod, ha tetszik neki a profilképed, jobbra fog húzni, ha nem tetszel neki, akkor balra fog húzni
2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Ha felveszed a kapcsolatot ezzel a felhasználóval, 1 hónapnyi prémium szolgáltatás a jutalmad!"
2018. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os Tudom hol nyaralok legközelebb. Stokholm jó hely?
2018. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!