Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki egy kamu FB fiokról...

Ha valaki egy kamu FB fiokról ir nekem, azt ki tudom nyomozni, hogy ki az?

Figyelt kérdés
Egy lány irt nekem. És attól tartok ex barátnőm egy áll FB fiókról ír. Valahogy ki tudom nyomozni, hogy milyen IP címe van, vagy hogy helyileg honnan jelentkezik be?

2018. márc. 20. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Max. ha csinálsz egy webszervert, felraksz rá mondjuk egy képet, aztán elküldöd a kép linkjét neki és megnézed a webszerver logjaiban, hogy milyen IP címről hívta meg a kép url-jét ...de nagy valószínűséggel úgyis a mobiljáról fogja megnyitni, szóval azzal sem leszel sokkal beljebb ...de ha netalántán az otthoni gépéről nyitná meg akkor is lehet, hogy csak az internetszolgáltató elosztóközpontját fogod megtalálni.


Ja ide kell beszúrni az IP-t a helymeghatározáshoz (jobb felső sarok)

[link]


Én inkább megpróbálnék addig beszélgetni vele, amíg ki nem derítem, hogy tényleg ő az. Miért nem kérsz tőle találkozót?

2018. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod kinyomozni már az IP-címét sem, abból pedig a világon semmilyen személyes adat nem deríthető ki még az első felhasználó által szolgáltatásokkal sem.
2018. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz egy kamu fiókot és megkérdezed onnan, hogy ki ő. :-D
2018. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Véletlenül nem tita?
2018. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem :)
2018. ápr. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!