Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megnézni azt a...

Hogy tudom megnézni azt a videót YouTube-on, amit az országomban letiltottak?

Figyelt kérdés
Meg lehet kerülni ezt a szűrőt valahogy? Elég sok olyan videóval találkozom, ami itt Magyarországon le van tiltva.

2018. márc. 20. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen videókat tiltottak le? úgy tudom proxy-kal kell valamit beállítani hogy az adott országban lejátszhassa...
2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=2xnL8IlexMo

Ezt a koncertvideót pl. Nagyon szeretném megnézni. De van, amikor nem szerzi okokra hivatkozik, szimplán csak arra, hogy az én régiómban le van tiltva a videó.


Ezt találtam:


Ha egy videó megtekintése valamilyen mértékben korlátozott, változtasd meg a videó linket, hogy ebből: watch?v=IEIWdEDFlQY

Ez legyen: /v/IEIWdEDFlQY

Az érem másik oldala azonban, hogy a videó csak teljes képernyőn lesz lejátszható. De legalább lejátszható lesz.


De ezzel sem működik, ugyanúgy kiírja a tiltást.

2018. márc. 20. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
VPN
2018. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez így nekem nem mond semmit. :) Mi a teendőm?
2018. márc. 20. 18:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, találtam egy VPN kiegészítőt a böngészőmhöz, fogalmam sincs, milyen alapon működik, de meg tudom nézni vele a videót, és ez a fő. :D Köszönöm! :)
2018. márc. 20. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
majd arra figyelj hogy a vpn ne használd ha nem muszáj, bizonyos oldalak alapból tiltanak ha VPN-en csatlakozok.
2018. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Opera böngèsző -> Privát mód, címsortól balra VPN bekapcs. Esetleg kiválasztod az országot, ahonnan tuti el lehet érni a videót.
2018. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, figyelni fogok rá! :)
2018. márc. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!