Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy egy engem megalázó videot feltöltötték e az internetre?

Figyelt kérdés
Készitettek egy videofelvételt rólam megkérdezésem nélkül és tartok tőle,hogy esetlegesen feltöltötték az internetre. Hogy tudok ennek utána nézni mert feljelentést szeretnék tenni az illető ellen.
2018. márc. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Én láttam tegnap. Nagyon durva.
2018. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most rögtön mondd meg az illetőnek, hogy rendőrségre mész, ha azonnal nem törli a videót, ha pedig feltöltötte valahová, törölje villámgyorsan, mielőtt még nagyobb bajba keveri magát.
2018. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fel akarod jelenteni az illetőt, akkor csak tedd meg, majd a rendőrség lefoglalja az illető számítógépét és telefonját, aztán onnan (remélhetőleg) kiderítik, hogy ha feltöltötte valahová.
2018. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A személyiségi jogok megsértése 2014 óta bűncselekmény.
2018. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!