Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebook cset csak akkor mutatja zölden az illető személyt ha a csetet használja?

Mennyire megbízható ez? Olyankor is mutathat online jelenlétet amikor csak mondjuk játszik valaki telefonon,vagy épp csak flmet néZ Vagy ez csak kimondottan a cset aktivitást mutatja? köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: csevegőprogram, chat, Facebook, online

márc. 26. 19:27  Privát üzenet  

A válaszok
"Olyankor is mutathat online jelenlétet amikor csak mondjuk játszik valaki telefonon,vagy épp csak flmet néZ "

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 6. 11:15 Privát üzenet
Semennyire. Saját tapasztalat, hogy közelében sem voltam a gépemnek, telón kikapcsolva, és még is online jelenlétet mutatott a barátnőm gépén a profilom.Párom a gép előtt, én tévézek vagy a konyhában vagyok, és rendszeresen szól, hogy gyere nézd meg, megint online vagy.

# 2/2Időpont ápr. 6. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki jelenleg elérhető Facen és az illető azt mondja nem ír senkivel, nem is hasznalja, az igaz?
Ha jelentek valakit facebookon, hogy nem az igazi nevét használja akkor az illető értesítést kap róla, hogy ki jelentette?
A messangernek az elérhetős karika a chatnél mindig megjelenik akkor is ha az illető telózik vagy csak akkor ha a facebookot használja?
Lehetséges, hogy a telefonos Facebook Messenger random "jelenleg elérhető"-nek ír ki valakit, pedig közben az illető nem is használja a telefont?
Hogy lehet megtudni, hogy pontosan honnan használja egy illető a facebookját? (Város)
Ha használja valaki a wi-fimet, akkor én meg tudom nézni, hogy az illető milyen oldalakat látogatott?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!