Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen email címem tudnám...

Milyen email címem tudnám elküldeni a Microsoftot melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

kizártak a fiókomból azzal a kamu dumával, hogy más is használja azt! Kértem megerősítő kódot, amit csak 24 órával később küldtek meg, (ehhez is szeretnék nekik külön gratulálni) majd beírtam a megfelelő helyre, és át lettem irányítva egy olyan oldalra, ahol új kódot kellett megadnom! Minimum 8 karakter, kis és nagy betű!

Itt már tudtam, hogy ezzel a kamu dumával kényszerítettek rá arra, hogy új jelszót adjak meg! Nem használta senki más a fiókomat, ez nyilván való! Nem vagyok hü.lye, azt észrevettem volna! Heteken át abban a tévhitben voltam, hogy van skypom, ami ott fut a háttérben, erre már régen ki voltam zárva belőle!

Ha küldtek volna egy emailt, amiben részletesen leírják, hogy a több mint 10 éves jelszóm, a modernebb kor követelményeinek már nem felel meg, és legyek szives megadni egy újat, akkor megértettem volna! Kulturáltan, normális keretek között! De ez a stílus, hogy kizárnak, kamu-dumával, aztán rákényszerítetek új kód megadásra, tiszta észak korea.



2018. márc. 28. 10:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A megerősítő kód beírása, és az új jelszó megadása között írtam ki ezt a kérdést! A kód ennyi idő alatt le is járt, új jelszót már nem adhatok meg! Egy felugró ablak figyelmeztet, hogy megint új kódot kell kérnem! Azaz, megint el kell telnie minimum 24 órának, hogy legyen microsoft fiókom!

Tehát ők kamu dumával kitilthatnak, majd késhetnek akár 24 órát is a kóddal! Én 5 percet sem várhatok! Utálom ezt az egész céget!

2018. márc. 28. 10:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Valaki fegyvert tart a fejedhez es kenyszerit, hogy hasznald?
2018. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudod, aki qrvának áll, azt megbhasszák. :) Szabadon választhatsz másik operációs rendszert, másik üzenetküldő rendszert, másik voip szolgáltatót. Egyáltalán használ még valaki Skype-ot?
2018. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a skypot letöröltem, már csak a onedrive van hátra, onnan is letöltök mindent, aztán befejeztem velük. A windowsról meg valószínűleg áttérek Mac-ra! De egy email még kellene.
2018. márc. 28. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Akár értelmes ember módjára is kezelhetnéd a helyzetet, amennyiben tényleg 10 éves elavult jelszavakat használsz, főleg ha több szolgáltatásnál is - és a védelmedben valaki tenni próbál. Több szolgáltatás esetében is előfordult már adatlopás majd neten közzétett jelszócsomag amit rossz szándékú emberek szépen végig is próbálgatnak.


Tavaly kaptam egy e-mailt egy szolgáltatótól, amiben arról írnak hogy zárolták a fiókomat, mivel egyezik a neten közzzétett jelszólistával. Másnap már kaptam is egy jelszóemlékeztetőt a profilomra, azaz valaki megpróbált a közzétett e-mail+jelszóval belépni, csak ugye előző nap a rendszer már biztonsági okból zárolta a fiókot, és amiatt nem fértek hozzá mert mindenhol más jelszót használok így nem férhettek hozzá az e-mail fiókhoz.


Amikor a Microsoft szívességet tesz neked és biztonsági okból lecseréli-lecserélteti a jelszavadat, inkább azt csináld amit írnak mint hogy ide jössz hőbörögni. Akkor még a jelszót is időben meg tudtad volna adni...


Azt meg ne gondold hogy egy e-mail bárhol bárkit is meghat vagy megérint. Legfeljebb te hiszed azt hogy az automatikusan törölt leveledet Bill Gates elhűlve olvasta, és te most jól megmondtad nekik...

2018. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2018. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kedves kioktató 5-ös! Ha normálisan elolvastad volna a kérdésem, akkor látnád, hogy nem azzal van bajom, hogy kitiltottak, hanem a kommunikációval!

az is benne van a kérdésben, hogy nem lenne semmi bajom a kitiltással, ha más lett volna a kommunikáció! Csak nem tudsz olvasni, vagy nem tudod értelmezni amit olvasol, idézem:

"Ha küldtek volna egy emailt, amiben részletesen leírják, hogy a több mint 10 éves jelszóm, a modernebb kor követelményeinek már nem felel meg, és legyek szíves megadni egy újat, akkor megértettem volna! Kulturáltan, normális keretek között!"

2018. márc. 28. 12:10
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi 6-os!
2018. márc. 28. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg az a megoldas, hogy veszel egy mac-et. Gratula!
2018. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Parancsolj:


[link]


Microsoft Ügyfélszolgálati Központ (Microsoft Customer Care Center)

+36 1 267 4636


Microsoft Magyarország Kft. központi irodaház

(ügyfélszolgálati teendőket nem végez)

Graphisoft Park 3. (Záhony u.)

1031 Budapest

Telefon: +36 1 437 2800

Fax: +36 1 437 2899​​

2018. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!