Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért nem látom, hogy mikor volt fent utoljára? (Facebook)

Van egy ismerősöm, akivel sokat szoktunk beszélni, és ha web-ről vagyok a facebookon, akkor a névlistában ugyan megjelenik, de az, hogy mikor volt utoljára elérhető az nem. Mi történhetett? Ráírtam egy közös ismerősünkre, írta, hogy ő sem látja.. Ezt látom: [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, chat, beszélgetés, ismerős, internet, Messenger, IOS, Android, iPhone

márc. 31. 13:51  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ja és Messenger sem ír semmit, ha rányomok a nevére, akkor is csak a "Messenger" felirat jelenik meg ott ahol másnál az idő. (iOS Messenger app)

# 1/2Időpont márc. 31. 13:53 Privát üzenet
Szerintem ez az ő részéről beállítás. Pl. telefonon ki van neki kapcsolva a chat rész.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 1. 09:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kikapcsolom 1 személynek a chat-et, akkor ő látja, hogy én mikor voltam fent utoljára?
A Messengeren mit jelent az utoljára elérhetőnél nem percet/ órát ír ki hanem azt, hogy Messenger?
Messengeren miért van az hogy kiírja: Legutóbb elérhető: 1p. De több órája volt utoljára?
Az hogy lehetséges hogy valaki fent van facebook-on mert látom hogy posztol meg like-ol de viszont a neve mellett az van hogy 15 órája elérhető utoljára? Hm?
Miért nem jelzi ki valakinél a facebook, hogy mikor volt fenn utoljára?
Facebookon hogyan tudnám azt beállítani, hogy chat ablakban az ismerőseimnek a nevem mellett ne jelenjen meg semmi? Tehát ne látszódjon az, hogy elérhető vagyok, valamint az sem,...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!