Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy/több mappa megosztása 2...

Egy/több mappa megosztása 2 számítógép között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy minecraft szervert szeretnék hostolni haverokkal, de sajnos az én számítógép gyenge hozzá, ezért úgy döntöttünk, hogy az egyik haverom fogja hostolni a szervert, namármost, ő configolásban 0, szóval azt szeretnénk megoldani, hogy ő megoszt 1 mappát, vagy akár egész számítógépét, és én ftp-vel vagy valahogyan rá tudok kapcsolódni, és oda file -okat fel/le tölteni.

Ezt hogy tudnánk megoldani? (Sürgős lenne :/)



2018. ápr. 1. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
számítógépem* bocsi.
2018. ápr. 1. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lan-ba (vagy virtuális magánhálózatban) vagytok akkor be lehet állítani a windowsban a fileok megosztását ez a legegyszerűbb. persze semmi infót nem adtatok meg hogy milyen rendszereket használtok.
2018. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk lanban, én szlovákiában, ő magyarországon lakik, mind 2 en win10-et használnuk.
2018. ápr. 1. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kell frissítgetni, akkor egyszerűen töltsd fel a fájlokat egy felhőbe és mondd meg neki, hogy hova töltse le.

Távoli asztalozni amúgy tudsz TeamViewer-ben.

2018. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az úgy nem jó mert több 30 plugin/skript és egyszerre beconfigolni azt nagyon nehéz lenne, szóval az úgy nem megoldható, meg mindenképpen úgy akarom, hogy lehessen frissíteni. Esetleg valahogy saját fpt szerver készítése megoldható? Vagy nemtudom..
2018. ápr. 2. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!