Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook csevegő csak akkor...

A facebook csevegő csak akkor mutatja hogy valaki online van, ha csevegőt használja, az az cseveg, vagy akkor is ha pl filmet néz a telefonon stb?

Figyelt kérdés
Az illető azt állitja hogy akkor is azt mutatja ha megnézi az időt,vagy épp filmet néz.... de én nem ezt tapasztalom. (szar érzés ha online van valaki,és azt mondja nincs,közben esetleg csak épp velem nincs kedve beszélgetni,de nem mondja meg... kb ez a szitu) kérlek mondjátok el a tapasztalataitokat. KÖSZI SZÉPEN.

2018. ápr. 5. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem, ha fut az alkalmazás a háttérben, online szokott jelezni. Elvileg most is online-nak mutat, miközben ezt írom.
2018. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
töröld ki a facebooknál a chatet. csak a messengert használd
2018. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne.

vagyis, hogy mikor jelzi, hogy online valaki? ha csak használja a facebookot, vagy ha konkrétan beszélget is valakivel?

de amúgy szerintem hülyeségeket szokott jelezni, volt, hogy kijelezte, hogy x. online van, rákattintottam, erre azt írta, hogy 23 perce volt online...akkor hogy?

2018. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy a férjem aludt, a facebook meg azt mutatta, hogy online van. Ennyit a megbízhatóságáról
2018. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként igen,zöldel. De ha rákattintasz a nevére akkor a chat ablakba kiirja,hogy mennyi ideje volt fent,mégha zöld is
2018. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak mert a volt csajom hazudott. Azt kamuzzta hogy csak időt nézte meg... Pedig nem egyszer vártam választ tőle valamire... Sürgősen. És online volt. Hívást meg nem vette fel.
2018. ápr. 15. 08:34
 7/8 anonim válasza:
Na akkor most tényleg fent volt és azért jelezte hogy elérhető és esetleg mással beszélt vagy nem lehet hinni a messengernek? Én nálam is van ebből vita..
2018. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megbízható. Összevissza jelez.
2018. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!