Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Windows 10-nek lehet ez a...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A Windows 10-nek lehet ez a tulajdonsága? Hogy ha véletlenül az érintős egérrel rákattintok a facebook ikonra, (amit egyébként nem akarok), akkor azonnal megnyitja a facebook profilt?

Figyelt kérdés

Én csak bezárni akarom azt az oldalt, és a bezáráshoz való "X" mellé alattomosan odabiggyesztik az "F" ikont is. Nem a facebookot akarom megnyitni.

Lehet, hogy valamikor úgy állítottam be a facebook profilt, hogy mentse a belépési jelszót, vagy a facebook már eleve elmentette, ha akarom, ha nem?

Nem értem! Mivel nagyon rég használtam a facebook profilom.


2018. ápr. 8. 08:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 8. 08:20
 2/16 anonim ***** válasza:

Tanárként megőrülök attól, hogy képtelenek vagytok úgy átadni a fejetekben levő információt, hogy más is megértse. Tehát akkor a kérdéseim:

-Mi az az "érintős egér"?

-Hogy lehet véletlenül ismételten rákattintani valamire? Egyszer még csak-csak, de újra és újra?

"Én csak bezárni akarom azt az oldalt..."

Az előbb még egy ikonról beszéltél, most egy oldalról. Tehát a böngészőben nyílik meg véletlenül a Facebook? Ott van a "bezáráshoz való X"? Az én gépemen egyik X mellett sincs "F" ikon, de még csak nem is láttam ilyet soha. Tudnál róla lőni egy képet, és belinkelni ide?

Könnyen lehet, hogy valamiféle vírust kaptál be, mostanában nagyon népszerű eljárás a Facebookon keresztül való támadás. Vagy nincs valami böngésző-kiegészítő feltelepítve? Az ismerőseim többségének tele van a böngészője mindenféle malware programmal, amit tudtukon kívül feltelepítenek.


A fentieket ne vedd kötözködésnek! Segíteni szeretnék, de hidd el, hogy a szerinted teljesen egyértelmű kérdésednek egy külső szemlélő számára se füle, se farka.

2018. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

#2: Much respect.

Sajnos ez a mai fiatalok értelmi színvonala.

Ezen az oldalon nagyon látszik, hogy a legtöbb egy értelmes kérdést sem tud feltenni.

2018. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Ezen az oldalon csak a gondolatolvasók érvényesülhetnek.
2018. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Ez a "fogalmazás" a reggeli kapkodásom eredménye.

Általában inkognitó módban böngészem a laptopon, hogy ne kelljen törölgetni az előzményeket.

Szóval: ha a böngészőben megnyitok egy oldalt, és be akarom zárni, a jobb felső sarokban lévő ikszre kattintok. Nem mindegyik oldalon, de a legtöbbnél ott van az, hogy "kövessen minket a facebookon". A laptopon lévő egérmutató nyíllal be akarom zárni az adott oldalt, és véletlenül a "kövessen a facebook"-ra kattintok, azonnal bejelentkezés nélkül ott találom magam a saját profilomon.

Nem kell beírni sem a regisztrációs e-mail címet, sem a regisztrációs jelszót.

Vannak olyan oldalak, (de mivel inkognitóban voltam így nem tudom megkeresni), ahol fent a jobb oldalra teszik ki az "f" jelet, és amikor zárni akarom az oldalt, véletlenül kattintok rá az "f"-re.

Nem szoktam facebook-ot látogatni már rég, mert meguntam azt a sok hülyeséget, ami ott van.

...és nagy ritkán 2-3 havonta mégis sikerül megnyitni, de azonnal be is zárom, mert nem érdekel az egész.


Köszönöm a választ!

2018. ápr. 8. 15:24
 6/16 A kérdező kommentje:

Tisztelt Tanár Úr!


Én hívom érintős egérnek a laptopon lévő "egeret".

A Touch-pad-ot.

A véletlen megnyitások, úgy 2-3 havonta fordulnak elő, amikor sietek bezárni valamit, mert sürget az idő, és indulnom kell valahova.

Tegnap volt egy olyan oldal, ahol az "f" jelet közvetlenül az iksz mellé tették, és megint sikerült kinyitni a facebook-profilom, amit nem akartam.

Van böngésző-kiegészítő telepítve, az egyik az AdblockPlus a másik a Download Virus Cecker.

Csak ezek vannak.


Köszönöm a választ!

2018. ápr. 8. 15:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok már diák, és a kapkodásom eredménye a helytelen fogalmazás.
2018. ápr. 8. 15:40
 8/16 AntZ ***** válasza:
89%
Ctrl+w ← ← ez a mágikus újfül bezáró gomb kombináció. a Ctrl+t pedig új fület nyit. Touchpad használata mellett igazán hasznos néhány billentyű kombináció. :)
2018. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-s Válaszoló köszi a hozzászólást!


...és a facebook-kal mit csináljak?

2018. ápr. 10. 07:17
 10/16 AntZ ***** válasza:
90%

Tegyél fel rá adblocker-t. A legjobb az ublock origin:

[link]

Ez a facebook reklámjait is megtépázza. :)

2018. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!