Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome böngészőmből eltűnt a...

Chrome böngészőmből eltűnt a fordítási lehetőség! Hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Jobb felső sarokban, ahol volt az "oldal fordítása" opció, egyszer csak eltűnt, miután a gép frissítette magát. Hiába nyitok meg bármilyen oldalt, nem dobja ki opciónak a fordítás lehetőségét, csak a kis csillag van ott. Ezt hogy tudom visszaállítani? Mindenhol kerestem már a beállításokba, de sehol nem találom :(

#böngésző #fordító #oldal fordítása
2018. ápr. 13. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még mindig nem működik, kattintson az egér jobb gombjával az oldal bármely részén. Kattintson a Fordítás [nyelv] nyelvre lehetőségre.



Beállíthatja, hogy a Chrome felajánlja-e a weboldalak fordítását.


Nyissa meg számítógépén a Chrome-ot.

Kattintson a jobb felső sarokban található Továbbiak Továbbiak És még Beállítások lehetőségre.

Lent kattintson a Speciális elemre.

A „Nyelvek” szakaszban kattintson a Nyelv elemre.

Jelölje be a „Kínálja fel az Ön által nem ismert nyelven írt oldalak fordítását” lehetőséget, illetve törölje a jelet mellőle.

2018. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2018. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket! Képzeljétek el, hogy be volt/van kapcsolva amit küldtetek. És mégse adja ki valamiért :/ Nem értem mi a baj.

Viszont a jobb klikk, oldal fordítása, úgy működik, és úgy utána már ott is van. De ha bezárom és újra megnyitom, megint nincs meg.

Még egyszer köszönöm a segítségeket! :)

2018. ápr. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!