Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiók törléssel a...

Facebook fiók törléssel a messengerről is törlődök?

Figyelt kérdés
A messenger alkalmazást telefonomról már töröltem is. a Facebook fiókom törlését kezdeményeztem és 14 nap múlva véglegesen törlődik (az engem most nem érdekel hogy a Cukerberg-nek mennyi adat marad meg rólam) annyit szeretnék elérni hogy egyetlen ember se tudjon elérni engem se fas.zbukon se messengeren akik ezelőtt eltudtak érni. Elegem lett ebből a mű világból és a magamutogatásból ami ott megy. Köszönöm a segítséget előre is.

2018. ápr. 14. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem létezik külön facebook és messenger fiók, csak pl android eszközökön kell hozzá két app. De ha a facebook fiókodat törlöd, akkor a messengerbe se fogsz tudni belépni. Egyébként nem kötelező törölni, fiók felfüggesztéssel ugyanezt éred el, az adatlapod ugyanúgy láthatatlan lesz és nem tudnak messengerben elérni, de mégis van egy visszaút, ha úgy döntesz és egy sima belépéssel újraaktiválod a fiókot, nem kell újra beregisztrálnod meg mindenkit újra jelölgetned.
2018. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A döntésem végleges, pont ezért is törlöm inkább :)
2018. ápr. 15. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!