Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri egy kisebb Nas-t venni...

Megéri egy kisebb Nas-t venni otthonra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha mondjuk filmet töltök le egyenesen s Nas-ra tölteném, a nas pedig hálózaton keresztül össze volna kötve a többi géppel és a tv-vel is.

Így nem kéne mindig usb-n másolgatni a dolgokat, hanem mindenhol a házban (gépröl, laptopról, telefonról, tv-röl) elérhetö lenne.

Azon kívül adatok, képek, telepítöfájlok tárolására is használnám.


Megérné a fent írt dolgokra egy kisebb nast beszerezni?



2018. ápr. 16. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány ember használná?

Nekem volt egyedül ugyanilyen célra, de eladtam mert felesleges volt

2018. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4-5 ember.

Tudom, hülye példa de:

Nagyinak minden nap töltöm le a Jóban rosszban-t. Este hazajövök suliból, letöltöm, ráteszem usb-re, ő mánap napközben ráköti a tv-re és nézi.

A tv rá van kötve a hálózatra, szóval volna mondjuk egy Jóban rosszban nevű mappa, abba lenne letöltve az összes rész, a nagyit megtanitanam hogy kell azt a mappát megnyitni, és így sokkal egyszerűbb lenne

2018. ápr. 16. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Nálam 7 éve így működik. Természetesen a 'Nagyi' csak olvasási jogot kapjon a megosztott tartalmakra.
2018. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

 

Megéri. Nálunk a rendszeres mentések vannak rajta minden gépről, a filmek, zenék, amiket bárki elérhet intraneten és van egy ftp szerver (de akár webes felület is) is, amit szintén mindenki elérhet távolról, ha kell neki valami, persze különböző jogosultságokkal. De használjuk a gyorsmentést is, ha bedugod a NASba a pendrive-ot, automatikusan lementi a tartalmát. Nem olcsó egy ilyen cucc, de nekünk nagyon megérte.

2018. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!