Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azolcsosag.hu velemenyek?...

Azolcsosag.hu velemenyek? Tobbi lent👇

Figyelt kérdés

Szerintetek is atveres az egesz?

Tulajdonkeppen ugyanaz mint az Ebay csak magyar nyelven,kinabol kuldik a termekek jo reszet.

Raadasul most van ez a szerencsekerek (lehet,hogy eddig is volt) van rajta minimum 6 fele lehetoseg (sztem tobb is ,de nem szamoltam meg) amiket nyerhetsz 6eszkozrol 6kulonbozo email cimmel porgettem es veletlenul mind a 6 azon allt meg,hogy 500Ft kedvezmenyt kapok 10.000Ftnal nagyobb erteku vasarlasnal. Ennek mennyi az eselye?

Raadasul egy olcso oldal,kis kütyüket szokas onnan rendelni ,10.000Ft-ot egyszerre szerintem nem is szokas ott elkolteni.


2018. ápr. 16. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem átverésnek mondanám, hanem aki nem eléggé tájékozott a netes rendelésekkel kapcsolatban, az nem jön rá hogy az árak aránytalanok. Mindig van egy internetező réteg aki vagy nincs képben azzal, hogy ő is meg tudná negyed-ötöd áron rendelni ugyanazt a netről, vagy nem mer külföldről rendelni, vagy nem tud. Ezeket a rétegeket szolgálják ki az ilyen oldalak.


Persze bárki aki nem ebbe tartozik és látja hogy túlárazott gagyi termékek vannak - hiszen ez az oldal haszna -, biztos nem rendelne róla.


A nyereményjáték pedig vagy csalás vagy nem. A lottóra sem mondod, hogy csalás, pedig 1:44 millióhoz az esélye a nyerésre, ami egy irtó kicsi törtszám. Hiába osztja fel a nyeremény mezőt egyenlő nagyságú szeletekre, nem fogja az orrodra kötni hogy 10 kategória esetén 95,5% esélye van a legkisebb nyereményre, és 0,5% esélyed van a másik 9 értékes kategóriára.

2018. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.


Jobb esetben tartanak raktáron a Kínából berendelt dolgokból, rosszabb esetben tulajdonképpen csak átveszik tőled a rendelés folyamatának "terhét", és rárakják a szép "kis" százalékukat.

Józan paraszt ésszel, és minimális utánajárással jobban megéri ebay-ről rendelni.

2018. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb elkerülni az ilyen pénzlehúzó oldalakat, ott az eBay, Gearbest, onnan megbízható eladótol nyugodtan rendelhetsz, olcsóbb is lesz ugyanaz a termék.

Itt találsz két jó topikot, ahol az eBayről és a PayPalról van szó, ha valami így sem világos, regisztálj és szivesen válaszolnak neked a fórumozók:

[link]

[link]

Ide akciós olcsón megvehető kütyüket szoktak linkelni, vigyázz, függőséget okozhat :)

[link]

2018. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!