Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy lehet a facebookon?

Ez hogy lehet a facebookon?

Figyelt kérdés

Januárban letiltott az egyik ismerősöm, de kb 1 hete ránéztem az oldalára és megtaláltam. Az az feloldódott a letiltás. Majd rá pár napra ugyan úgy nem találtam, szóval gondolom megint letiltott.


Ez hogy lehet?


A facebookon időlegesen tiltott le és kapott egy notifikációt, hogy feloldódott a letiltás később megint letiltott?


Vagy azon gondoltozott, hogy jogosan tiltott-e le és feloldotta majd megint liltott manuálisan?



2018. ápr. 18. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy a facebook "időlegesen" (azaz ideiglenesen) tilt le, olyan sincs, hogy magától feloldja a tiltást, pláne értesítést nem küld róla. Ilyen nincs.


Az történhetett, hogy a kedves ismerősöd letiltott, de mivel egy kétszínű, álszent majom, ezért most kíváncsi lett, hogy vajon milyen képeket teszel ki, kikkel lógsz, miket csinálsz, merre jártál.

Feloldott, gyorsan felment az adatlapodra, végignézte a képeidet, videóidat, stb., kibeszélte a haverjaival/barátnőivel, aztán visszatiltott, hogy te viszont véletlenül se tudd őt nézegetni vagy írni neki, illetve hogy ne hogy azt hidd, hogy megbánta és újra az ismerősöd akar lenni. Ennyi.


VAGY


Januárban sem tiltott le, hanem inaktiválta a saját fiókját, ami kívülről kb. ugyanúgy néz ki, mintha tiltott volna. Egy pár napra visszalépett, hogy körülnézzen, aztán inkább újra inaktiválódott. Ez sem kizárt.

2018. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább az utóbbi, az inaktiválás, aztán mégis felmegy, aztán megint lelép
2018. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# Hát ... már kb 3x inaktiválta magát amikor többet beszéltünk. Mindig csak pár órára ha valakin nagyon felhúzta magát, szóval lehetséges ...
2018. ápr. 18. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Be lehet úgy is állítani, hogy csak bizonyos emberek láthassák, miket oszt meg a másik. Van egy olyan beállítás is, hogy az ismerőseid láthatják, kivéve... és ide be lehet írni, hogy kit nem szeretnél, hogy lássa, miket osztasz meg. Lehet, az ismerősöd is ezt csinálta. Olyan nincs, hogy letilt, utána meg ismét látod, legfeljebb akkor, ha megint bejelöl ismerősnek. Lehet, elnézted, és nem is tiltott le.
2018. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!