Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on meg tudom nézni...

Facebook-on meg tudom nézni valahol, hogy kik tiltottak le? Van ilyen lista?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs.
2018. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne/lehetne?
2018. ápr. 22. 07:30
 3/4 anonim ***** válasza:

mert minek? ha valaki letilt, nyilván okkal teszi.


én például nem keresek rá random emberekre, és tiltom le őket.

csak azokat, akik rászolgálnak, ők meg nyilván számon tudják tartani, ki tiltotta le őket...

2018. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy miért ne lenne, lehetne?

Nyilván nem egy nagy dolog egy olyan lekérdezést megírni, hogy kik tiltottak le. De ilyenre még sehol nem láttam példát.

Egyrészt azért, mert ha letiltasz valakit, akkor te azért tiltod le, mert rohadtul nem szeretnél vele kapcsolatba lépni, azt szeretnéd, hogy felejtsen el örökre. Ez lehetséges úgy, hogy közben ő nyilvánvaló értesítést szerez erről, és állandóan lát egy listát, hogy kik tiltották le őt? Persze, hogy nem.

Másik meg, hogy egy közösségi oldalnak sem az a célja, hogy összaugrassza az embereket, és rossz kedve legyen a felhasználónak ilyen negatív dolgoktól. Ezért sincs dislike a Facebookon, és hasonló helyeken.

2018. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!