Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube csatornánál hogy...

Youtube csatornánál hogy változtathatom meg az email címet?

Figyelt kérdés
1 email címemem 2 youtube csatornám van, az egyik a személyes a másikon fordításokat csinálok és szeretne velem dolgozni valaki de mivel a személyes email-em jelszavát stb nem szívesen mondanám el, és a videókat se törölném hogy új csatornát csináljak, lenne lehetőség, hogy email-t váltsak annál az 1 csatornánál?

2018. ápr. 22. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Google első találata: youtube e-mail cím módosítása, azaz pont amit kérdezel, de nem keresnél rá.

2018. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez olvastam, de ez az egész google fiók-nak változtatja meg az email címét ha jól értelmezem. Én meg nem azt szeretném
2018. ápr. 22. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a Youtube a Google szolgáltatása, és az összes Google-szolgáltatást 1 darab közös Google fiókból éred el, így nincs más lehetőség, és ezt le is írja. A szolgáltatások össze vannak kapcsolva és nem is választhatóak el egymástól: 1 fiók = 1 hozzáférés = 1 darab azonosítás (név-jelszó) az összes szolgátatáshoz (gmail, youtube, maps, drive, docs, fotók, naptár, stb...). Viszont átírni sem lehet az e-mail fiókot, mivel a rendszer csak a saját levelező szolgáltatását engedi erre használni.


"Ha fiókjának e-mail-címe @gmail.com végződésű, általában nincs lehetőség a módosításra." - tehát nem tudod megcsinálni.

"Ha Gmail-címről szeretne nem gmailes címre váltani, akkor törölnie kell Gmail-címét." - ezt pedig nem akarod megcsinálni.

2018. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem, reménykedtem hogy lesz rá megoldás de akkor tényleg nem :/
2018. ápr. 22. 09:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt láttam, hogy adhatok a csatornához új 'elsődleges tulajdonost' és úgymondd kiléphetek a csatornáról az eredeti email-el, de félek hogy eltűnik minden szóval inkább hagyom
2018. ápr. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!