Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érdeklődnek a régi...

Miért nem érdeklődnek a régi pc játékok iránt Jófogáson? :/ Ennyire nincs már rájuk kereset?

Figyelt kérdés

Nemrég feltettem Jófogásra kb 10-12 db régi lemezes pc játékot. Legtöbbjük Disney-s játék. Pl.: 102 Kiskutya, Disney Hercegnők, ( ezen belül van egy csomó. Kb 5-6 féle ) Mackótestvér 2, Dogz 2, Apassionata, Riders World 2, Pinokkió.

Mindegyiket 1000 Ft-ért tettem fel.

Ennyire nem lenne rájuk kereset? Azt gondoltam, mivel ezek régi játékok, és már nem lehet őket kapni, ezért kapkodni fognak értük. Mindegyik bármilyen Windowsra kompatibilis. Hiába van ráírva hogy windows xp. Lehet ez ijeszti el az embereket?

A válaszokat előre is köszi!



2018. ápr. 24. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több a postaköltség, mint maga az ár, és így nem éri meg, maximum egyben az egészet egy fix áron és ne a vevő fizesse a futár költségét, úgy is próbáld meg felrakni.

Az árba ügyesen kalkuláld bele a futárt is, és akkor nem vesztesz rajta.

2018. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azt se tudják az emberek hogy ezek a játékok léteznek, illetve ezek nagyon nagyon sokáig olcsón (1000 Ft)-ért megkaphatóak voltak a teszkóba.
2018. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 getto420 válasza:
Meg az is probléma gyakran hogy a játékokat túlárazzák és horribilis pénzeket kérnek olyan játékokért amelyek igencsak régiek vagy nem érik meg az árukat. Például én már láttam Fallout 2-t 8.000 Ft-ért ,egy 1998-as játékról beszélünk. Mi a fene?!
2018. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!