Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook/Messenger láthatóság...

Facebook/Messenger láthatóság probléma?

Figyelt kérdés

tegnap este kicsit megkergült a facebookom, mert beszélgetés közben egyszer csak nem mutatta az illetőnél, hogy mikor volt fent utoljára (x perce, jelenleg elérhető).


nálam 3 embernél nem jelzi ki sem a facebook, sem telón a messenger app. és az egyik ismerősömnél sem mutat semmit ugyanannál az illetőnél, akinél én sem látok semmit.



nekem a chat mindig ki van kapcsolva minden ismerős számára, de ha fent vagyok, vagy telóról vagyok nyilván így is mutatja, hogy elérhető vagyok, ezzel nem is volt gond.


bekapcsolta a chatet de akkor sem jelzett ki bizonyos embereknél semmit, nekem az a gyanúm, hogy valami egyéni hülyeség lehet ez, mert van egy személy, akinél nem látok semmi mikor volt utoljára elérhető, ezért a családtagom facebookján is megnéztem ugyan azt az embert, de nála is ugyan ez a helyzet, nála sem mutat semmit.


talán arra tippelnék még, hogy most van a faceboknál ez az adatvédelmi beállítás, és akik még nem töltötték ki, vagy fogadta el, a rendszer nem mutatja őket, hiába fent van



ez most ilyen bug féleség? nálatok is van néhány ember, akinél az ég világon nem mutat semmit, hiába van rajta,mert például vele beszélsz?



2018. ápr. 24. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ilyen a helyzet. Az okát nem tudom, de eléggé katyvasz így is a messenger app. :)


Idővel csak megoldják.

2018. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam és több barátnőmnél is ugyanez van. Mi is egymás számára láthatatlanok lettünk, vagyis eltűnt az időt jelző szám a nevünk mellől. Pedig rendszeresen levezünk meg minden.


Úgy vettük észre, hogy akkor tűnik el a szám, ha kikapcsoljuk a csetet.


Minket amúgy egyáltalán nem zavar; örülünk, hogy nem látja a fél világ, mikor lépünk ki-be fészen.

2018. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Engem zavar, mert én inkább úgy szeretek valakire ráírni, hogyha látom, hogy fent van/nemrég volt fent. Csak így ezt nem tudom megtenni.


Persze, kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémám az életben, de én jobban szerettem az előző rendszert. :)

2018. ápr. 27. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez véglegesen így marad, szerintem csak valami üzemzavar, korábban is volt hasonlóra példa. :)
2018. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nonoka28 válasza:
Megoldódott ez a probléma?Ha meg,akkor hogy lehetett megoldani?Nekem is most jelentkezett ez a probléma!
2018. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet megoldani, és valószínűleg nem bug, hanem egy újfajta beállítás. Az a lényeg, hogy ha valaki kilép a csetből és úgy jelentkezik ki a profiljából, akkor a számlálója eltűnik az ismerősei számára. Csak azoknak látszik a száma, akik fenntvannak cseten.
2018. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 boxikboxik válasza:

A nagy helyzet sräcok, hogy ki lettetek törölve az ismerős kosárból, annäl,akinél nem látjátok mikor volt fönt.

Csak azt látjàtok ha ír nektek ,hogy "Most elérhető"

2019. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell törölni ahhoz senkit, hogy ne lássa, mikor voltál fent. Csak kikapcsolod a chatet és azzal eltűnik a kis szám a neved mellől.


Ha valaki törölt, azt elég egyértelműen látod az adatlapján is, meg a neve is eltűnik az ismerőslistádról...

2019. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem van olyan ismerősöm facen, akivel már váltottam is üzenetet, mégsem látom az elérhető állapotát, míg az üzenetváltáskor még lehetett, és tuti be van nála kapcsolva.

Arra gondoltam azért mert ő törölte az üzenetváltást, nálam hiába van meg.

2020. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem, nem törölte az üzenetet, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Azért nem látod az idő számot nála, mert kikapcsolta a csetet, ennyi.


Te is ki tudod kapcsolni magadnál, és akkor az ismijeid nem látják, hogy mikor voltál utoljára aktív.

2020. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!