Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Pár napja a Facebook-nál a hírfolyamban hiába a legfrissebb események vannak beállítva, össze vissza jelennek meg a hírek. Miért?

2018. máj. 5. 19:06  Privát üzenet  

A válaszok
Mert facebbok, minnel jobban fejlesztik annal sz@rabb

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. máj. 5. 19:17 Privát üzenet
-n

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. máj. 5. 19:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,igazad van...

# 3/3Időpont 2018. máj. 5. 19:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon ha úgy van beállitva hogy ismerősök láthatják a dolgokat de mások nem tudjak megosztani hol kell beállitani hogy meg tudjak osztani másoknak?
Ha úgy van beállítva fbn hogy xy ne lássa amit felteszek és valaki (aki neki nem az ismerose) megjelol egy képen akkor azt látja?
Miért nem tudnak engem Facebookon ismerősnek jelölni? Pedig az van beállítva, hogy mindenki kapcsolatba léphet velem.
Ha úgy van beállítva a facebook adatlapom, hogy ne lehessen ismerősnek jelölni, csak követni, de nincs egy ismerősöm sem, (én sem jelöltem senkit), akkor rám tudnak találni az...
Facebookon hogy tudom azt beállítani hogy ha kiír egy általam lájkolt oldal valamit ( pl Tibi Atya) akkor az nekem jelezzen telefonon, illetve értesítésbe is? Úgy mintha " közeli...
Ha facebookon a profilképem úgy van beállítva, hogy csak én lássam már az elejétől fogva, nem lehet úgy beállítani azt, hogy lássák mások is, hogy megjelenjen a hírfolyamban?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!