Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közösségi oldalakon (Twitter,...

Közösségi oldalakon (Twitter, Facebook, Instagram) hányszor lehet nevet változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férjhez megyek két hét múlva. Nemrég változtattam meg (olyan 7 hete) Facebookon és Twitteren a második nevemre (tehát keresztnév + első helyett a második nevem), az első közösségi oldalon tudom, hogy várnom kell pár hónapot, a többin mi a helyzet? Nyilván Twitteren és Instagramon is átírtam vele párhuzamosan, hogy könnyebben elérhető legyek.


Munkaadóm miatt, kollégák miatt is fontos lenne. Lehet másodszorra nevet váltani? Leánykori nevet meg lehet adni pluszban?



2018. máj. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Es kiirja az utolsonal, hogy vigyazz, mert nincs tobb lehetoseg.
2018. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez mindegyikre érvényes?
2018. máj. 5. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A facera 1000%.
2018. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! Igen, ott gondoltam (reméltem), hogy nem csak egyszer engedi megváltoztatni. Közben néztem a Twittert, ott is engedi.
2018. máj. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!