Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kik azok a magyar Youtube...

Kik azok a magyar Youtube videósok, akikre feliratkoztatok és miért?

Figyelt kérdés

Kiknek a videóit szeretitek, és miért? Rövid indoklással.

Itt van pl az én listám:

- Pamkutya: a paródiák miatt figyeltem fel rájuk, de nagyon szimpatikusak lettek a srácok, ma már a kalandok sorozatot is követem

- Bogolette: Japánban élő magyar pár, irtó aranyosak és viccesek, valamint tök jó belelesni h milyen az élet a világ túlsó felén

- Eszter Gottschall: szintén egy utazó videós, aki az USA-ban él, nem mellesleg nagyon jó nyelvtanulós és motivációs videói is vannak, sokoldalú a csatornája

- Radics Peti: a szinkronparódiái zseniálisak, de a többi is nagyon vicces, bírom a trágár humorát

- Ferenc Kereszturi: amatőr természetfilmes, aki a Mecsekben készít csodálatos videókat az élővilágról

-AvianaRahl: a sminkes videók miatt

- MissMoodMakeup- szintén a sminkelős videók miatt

- Maris: Egy laza belevaló csajszi, a vidám hangulatú videói jó kedvre derítenek


Ez lenne az én listám, jöhet a tietek! Nemet és kort is írjatok! :)



2018. máj. 18. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyikre sem, mind szar.
2018. máj. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar videósok 99%-a megcsinálja a külföldön divatos videókat, csak sokkal szarabbul.
2018. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én Gábriel Tenshi-chan csatornáját szeretem nagyon, bár ő sajnos nem túl népszerű és nem is olyasfajta videókat készít, mint azok, akiket felsoroltál, de érdemes ellátogatni a csatornájára, AMV-ket csinál, cosplay videókat és néhány olyan videót is, amiben fest/rajzol. (Ezeket a videóit nagyon szeretem, mert gyönyörűen rajzol szerintem, több ilyet is csinálhatna.)

A neme nő, szerintem olyan 14-15 éves körül lehet, de mindenképp ajánlom a csatornáját, mert nagyon ütős, adok egy linket:

https://www.youtube.com/channel/UC7u3W8mwZ68jH6QVaG8RFDQ

2018. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem követek túl sok YouTube videóst - pláne magyarokat, így nem tudom és nem is nagyon érdekel, hogy mit csinál a 99%. néha nagyon silány próbálkozásokba futok bele, azokat meg se jegyzem. néhány próbálkozóval még ismerkedek időről-időre, de aktívan követni csak néhány vlogot szoktam:


Magyarósi Csaba elég igényes és színvonalas vlogot csinál, sok féle és többnyire érdekes, értékes tartalommal, de azért szórakoztatóan. sok barátomat idegesíti a stílusa, engem nem zavar.

https://www.youtube.com/channel/UCRJovKcgUL7QumDE1YsLqzg


Horváth András - Handras korábban Apple témával foglalkozott, most elektromos autók a fő csapásirány, de azért más is előkerül nála. nekem annyira nem jönnek be a videói, mint a blogja (az is inkább régen), de néha megnézem, mit alkot.

https://www.youtube.com/user/Handras


Balázs Dani vlogja elég új, de szeirntem ő is jól tolja

https://www.youtube.com/channel/UChXT59rW2XNDgyBFH8ysJAQ


Szántó Péter

https://www.youtube.com/user/psznt


Lilla vlogja

https://www.youtube.com/channel/UCFI5uuuIbmBQhk1_Hm1fDTQ


Szirmai Gergő utazós videói szoktam néha nézni, elég jók, de az ő stílusa pl. már idegesít engem, a Hollywood News Agencyből nem túl sokat láttam.


néha nézem a Videómániát is, de követésnek nem nevezném, annyira nem érdekel, csak nagy ritkán nyomom be kikapcsolódásként.

2018. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Radics Peti: szinkron paródiák

Paul Street: Dark Web-es barangolások és egyéb rejtélyek.

2018. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

TheVR Tech - nem trágárkodnak, csak a dolgokról minden ember fejében végig futó cenzúrázatlan, saját véleményt mondják ki. Tech csatorna, azon belül elég sokrétű, pl a Mate 20 Pro-ról is csináltak videót. Ez azért meglepett, mert fő profiljuk a PC/internet-technológia. Utóbbit úgy értem, hogy pl. az 5G-ről is beszéltek már elég részletesen, illetve rendezvényeken is ott vannak vagy épp szervezik (?). Nem tudom, ebbe annyira nem merültem bele mivel nem nagyon nézek el ilyesmi rendezvényekre.

Tech2.hu - ráférne kis fejlődés előadás téren, Zsolt videóit kevésbé kedvelem, Laci tárgyilagossága meg nekem tetszik. A koncepció jó, a téma érdekel, arról tudnak beszélni, összességében jó csatorna itt-ott esetleges bakikkal.

Magyarósi Csaba - nem tetszik ez a mindentbele vlog-tech-világjárás-űrséta-ufó vegyítés :D Úgy értem, engem a tech érdekel, azért követek csatornákat ÉS tájékozódok a neten, de Csaba egy ideje nagyon keresztezi a témákat ami érthető, kitért rá, hogy neki ez jön ki időben a legoptimálisabban. Viszont én (kimondom) szarok rá az ilyen-olyan vlog-ra és a mások (idegenek) életével kapcsolatos dolgokra. Ezt leszámítva Csaba jól csinálja, mostanra eléggé kiforrott a stílusa és ő is kitér mindenre azért a témával kapcsolatban, amiről beszél.

AdamKiss, Konzolvilág Ricsi és JustVidman csak úgy ott van a listában. Utóbbi már inaktív, de baromi poénos videókat készített. Ádám csatornáján leltem rá a LoL egyik hősének jó kombóira és csak úgy feliratkoztam, de nem követem, nem nézem a videóit aktívan. Ricsi anno érdekelt, volt pár jó gameplay videója, de gameplay-eket manapság nem igazán nézek, illetve számomra ő csak a Konzolvilág reklámarca.

A TheVR Tech és a többi csatorna videóit csak véletlen nézegetem, amikor épp felajánlja a YT. Javarészt külföldi csatornákat nézek, amin angolul beszélnek (JerryRigEverything, SuperSaf stb), illetve csak is a Tech2.hu videóit nézem aktívan. Olykor meglepően gyorsan hozakodnak elő telefonnal kapcsolatos videóval, van mikor úgy tesztelnek 2 hete mobilt, hogy akkor jelenik az meg, amikor ők feltöltik róla a videót. Csaba videóit újabban nem nagyon nézem, az említett vegyítés óta nem követem annyira.

2018. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!