Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baj az originnel?

Mi baj az originnel?

Figyelt kérdés
Van egy paypal accountom 4.27€-val. Az origin accesst szeretném megvenni 1 hónapra, ami 3.99€. Amikor ugye rányomtam, hogy vásárlás, bejelentkeztem paypallal azt írta ki, hogy a vásárlás befejezéséhez adjak hozzá egy baankkártyát. Nekem sajnos nincs ilyenem és nem is tudok most csinálni. Ezután megpróbáltam mág egyszer később, hátha, de most azt írta ki, hogy valami hiba lépett fel a kifizetés során és lépjek vissza a kiszolgáló oldalára. Ezután akárhányszor próbáltam csak ezt írta ki. Mi lehet a baj? Én arra gyanakszom az ea-val van valami baj. Ha viszont igen, ott a bankkártya hozzáadás... Az minek kell? Van elég pénz az accon. Ha átutalnám ezt a pénzt egy másik paypal accra, amihez volt hozzárendelve bankkártya, de az már meg lett szüntetve, akkor tudnék fizetni vele? Bocsi a sok szövegért és köszi előre is a válaszokat!

2018. máj. 23. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy dollárban van az egyenleged? 4,27 USD az körülbelül 3,6 euró körül van, így a 3,99-et ki kell pótolni.
2018. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy euróban van.
2018. máj. 23. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A cégek supportja mit mondott?
2018. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a supportnak még éppen nem írtam, de ha holnapig nem javul majd írok nekik. Viszont a többiről tudsz valamit? Az adjon meg egy kártyát a befejezéshezről és arról, hogy mire kell ez? Illetve hogy a másik accal amihez volt adva kártya működne-e? Köszi a választ!
2018. máj. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!