Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthoni wifi boxot lakóautóba?

Otthoni wifi boxot lakóautóba?

Figyelt kérdés
Mivel az autóban nincs ugye antenna konnektor amibe ezt dugjuk otthon, hogyan lehet ezt megoldani? Van valami kütyü amit lehet vásárolni hozzá? Persze csak álló helyzetben használnánk.

2018. máj. 24. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb megoldás, ha veszel egy SIM kártyát korlátlan nettel (Telenor Hello Data, vagy IQPro), meg egy hozzá való routert.
2018. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy utazásra nem veszek sim et es előfizut plusza és németországon belül vagyunk amugy is. Valami kamionos antennás kütyü kéne de tudom itt hol tudnék utána kérdezni. Ez is baj.
2018. máj. 24. 21:21
 3/8 Derwer ***** válasza:
De mit is szeretnél elérni?
2018. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy az otthoni netboxot bedugjam a kocsiba! Szivargyujtos atalakitos antenna kütyü ilyen létezik e?
2018. máj. 25. 18:38
 5/8 Derwer ***** válasza:

Létezik ilyen dolog. Google első találatai közül, az egyik: [link]


De továbbra is: Mi az igazi probléma amit megszeretnél oldani ezzel a mechanizmussal?

2018. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derwer ***** válasza:
Illetve itt meg is lehet venni egyből: [link]
2018. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi de akkor lhet nem mondtam jól nem simma konnektor kell ez megvan hanem ooyan ami antennakonnektor amibe a tv t meg a wifiboxot dugjuk olyan kellene ilyenbe amit küldtél de nem találok vagy nem tudom milyen néven keressem
2018. máj. 25. 22:48
 8/8 Derwer ***** válasza:

Lövésem sincs mit akarsz elérni.

Esetleg egy fotó segít. Vagy majd valaki más...

2018. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!