Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy adott webolda...

Intruder 2018 kérdése:

Hogyan lehet egy adott weboldalt kompletten letiltani, hogy egyáltalán senki ne tudja megnyitni a családban aki rácsatlakozik (wifin vagy akárhogy a netre? UPC routerem van.

Figyelt kérdés
tehát nem az adott gépen hanem egységesen.. még én sem.

2018. máj. 24. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

beirod whats my ip

chrome-ba beirod ezt a cimet,


admin

admin

és onantol valameik fulon (enis felfedeztem+es minden megvan amit akartam)

2018. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

roszat irtam bocs,

router dobozon/rajta van 1 ip cim es azt kene beirni

2018. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

192.168.1.1 altalaban ez szokott lenni

beirod es admin admin igen en vok az elso 2 valaszolo

2018. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a 192.168.1.1 a cím, akkor nem kell elkezdeni totózni. Van, mikor akár a doboztól eltérő címet is oszthat ki magának a router, attól függ hogyan van kötve. Nálunk pl 192.168.3.1 a cím. Parancssort ha futtatsz rendszergazdaként írd be, hogy "ipconfig". A "Default Gateway" sorban található címet másold ki, az lesz a router címe. Másik lehetőség: Intéző--->Hálózat. Itt találod meg a router-ed nevét. Jobb klikk, "Eszköz weblapjának megtekintése" vagy kapásból duplaklikk. A keresett beállítást meg gondolom valahol a szülői felügyeletnél (parental controls) fogod megtalálni. De ha nincs ott, akkor talán a biztonság (security) fülön meglesz. Azt sem tudom, hogy magyar-e vagy angol a nyelv, azért írtam mindkét nyelven. Igen, léteznek magyar nyelvű router-ek is.
2018. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!