Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WBS210 jelismétlőt, hogy...

WBS210 jelismétlőt, hogy tudom rávenni, hogy a TL-Ant2409A típusú antennával kilője a wifit a kert végébe?

Figyelt kérdés
Szertettem, egy tp-link wbs210 jeltovábbítóra ami önmagában nem működött. Nem tudtam beállítani, h továbbítsa a wifijelet ami a szolgáltató routerétől jön. A kapcsolat él, a belső hálót tökéletesen látja, pingre mindenki válaszol és még a netet is elérem a wbs210-s felületéről. (kifelé pingelek egy weblapot és kapok választ) Mivel van rajta két csatlakozó antenna felszereléséhez, ezért vettem egy tl-ant2409A-t, h ez a megoldás, ezért nem tudok netezni a ház falától 1 méterre. Hát nem jött be. Mivel irányítani kell az antennát ezért belőttem egy távolabbi pontot (a konyhaablakból) szemmel és oda álltam, h lesz e wifi jel. Nem volt.Több funkciója is van a wbs-nek ap., client, repeater, bridge, ap router, ap cliens router. A repeaterrel és a bridgeval próbálkoztam de semmi eredmény. Esetleg már a hardver összeállítánál elhalt az ötlet, vagy figyelnem kellene valamire?

2018. máj. 25. 12:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!