Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek hogy a facebook ne...

Mit tegyek hogy a facebook ne köszöntsön fel?

Figyelt kérdés
A születésnapom meg van adva viszont rajtam kívül nem láthatja senki. Hol tudom kikapcsolni hogy felköszöntsön a születésnapomon??? Szeretném hogy az ismerőseim ne tudjanak róla. Van erre vmi fajta opció?

2018. jún. 5. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a születésnapod úgy van beállítva, hogy csak te látod, akkor nem fogja értesíteni az ismerőseidet, csak te látod azt a köszöntést és senki más.

Ha mégis ennek ellenére kaptál köszöntéseket, akkor vagy nem így van beállítva, vagy fejből tudják, és ők tényleg igazi ismerősök.

2018. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Párnap múlva lesz. Senkisem tudja egyébként mikor van és nem akarom hogy tele írkálják az üzenőfalam. Csak azért köszöntenek fel mert kiírja egyébként senkise tenné. Jobb lenne ha nem tudnának róla.
2018. jún. 5. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy írtam, győződj meg róla, hogy a születésnapod "Csak én"-re van állítva. Ne aggódj, így senki sem fogja látni.
2018. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen arra van állítva. Köszönöm a gyors és lényegretörő válaszodat.
2018. jún. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!