Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mi az a "Microsoft Facebook-integráció"?

Facebookon a bejelentkezett helyek fülnél találtam, és nem tudom mire vélni, hogy miért van ott 2012 november 1 óta, amikor 2018 van. És amikor rámegyek, nem dobja fel a kijelentkezés-t, hanem csak az "eltávolítás"-t. AZ egsészet úgy vettem észre eleve, hogy Messenger-hívásban voltam, és amikor leraktam, azzal fogadott a telefon hogy valami baj van, változtassak jelszót. Az egészet nem tudom mire vélni, eddig mninden rendben működött, a telefonommal is (egy samasung androidos telefon, nemrég vettem) és a gépemmel is. Máshol nem vagyok belépve.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Microsoft, Messenger, Android, telefon, Samsung, bejelentkezés

jún. 7. 23:34  Privát üzenet  

A válasz

Ha jól tudom, más oldalak autentikációjára vonatkozik, amikor a FB bejelentkezéssel oldják meg a helyi azonosítást, pl. webáruházakban. Ld.: "bejelentkezés Facebook-on keresztül", stb.

Pár cikk, az első már történelem, a többi elvileg aktuális.

[link]

[link]

[link]

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 11. 02:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet microsoft lumia 640 xl típusú telefonnal, bluetooth-n csatlakozni egy másik készülék internetére?
Xbox One fiókot lehet keresni neten? Nyilvánosak?
Melyik a legjobb program csoportos e-mail küldésére?
Ezt mi okozhatja?
Miért nem tudok bejelentkezni sehova a Microsoft fiókommal?
Hozzá tudok valahogy kapcsolni egy Microsoft Család Naptárat egy google fiókhoz?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!