Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon más törölt bejegyzé...

Facebookon más törölt bejegyzéseit, képeit hogyan tudom megnézni? Elvileg van egy oldal, ahova ha a profil linkjét megadom, minden eddigi bejegyzést mutat.

Figyelt kérdés
Voltam régen ilyen szociális média veszélyei, internetes zaklatásokról szóló előadáson. Ott fel is írták ennek az oldalnak a nevét, de már régen volt és elfelejtettem:(

2018. jún. 12. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Az amit leírtál 2018-ban, a Facebook botrányok és GDPR után biztos, hogy nincs. Előtte sem valószínű hogy volt, lehet kevered a neten visszafelé kereshető fényképekkel (ha van egy publikus fénykép akkor a keresőbe linkelve megmutatja hogy melyik más publikus oldalon van még fent).


Illetve amivel még keverni lehet, az az, hogy ha megvan egy fénykép direkt linkje, akkor az törlés után egy ideig még a link által elérhető volt. Ezen is elvileg már változtattak.


Egy külső oldal kizárt hogy hozzáférjen az eleve zárt Facebook adatbázishoz, és úgy hivatkozzon és főleg megjelenítsen visszamenőleg bármit is, hogy az már a rendszerben nem publikus.

2018. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!