Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan töltsek fel zeneszöveg...

Hogyan töltsek fel zeneszöveg fordításos videót youtubera, hogy ne töröljék?

Figyelt kérdés
Lefordítottam egy dalt, szeretnék csinálni hozzá egy videót és feltölteni a zenével együtt a youtubera. Mit írjak a videó alé, mit csináljak, hogy en töröljék, tiltsák le? Előre is köszi a választ.

2018. jún. 14. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ne legyen lopott a dal, vagyis legyen engedélyed a szerzőtől.
2018. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem szeretnéd hogy letiltsák a Youtuben, akkor rakd fel Indára v Videára v más megosztóra, de oda sem érdemes feltölteni....
2018. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Tudom az lesz hogy kicsi hasznos a válaszom, de nem tudom miért ilyen kicsi a százalék, pedig új tag vagyok...
2018. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh pedig annyira reméltem, hogy feltudok tölteni egy videót a fordításomhoz.. Talán csinálok egy blogot majd és ott osztom meg, de az nem olyan. :(
2018. jún. 14. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A Youtuben attól függ hogy milyen zene lehet fent, de általában jogtulajfüggő

1. fent lehet, de akkor tulaj használhatja bevételre

2. bizonyos országok { Magyaországon is} nem lesz lejátszható

3. az egész világon is le lesz tiltva.

4. letörlik és kapsz egy szerző jogi figyelmeztetést, 3 figyelmeztetés után a csatornát megszüntetik...

2018. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az első opció lenne jó, de félek, hogy leveszik és akkor hiába csináltam meg a videót. :/
2018. jún. 14. 19:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg videó fent van, pl. 2009-ből is és nincsen letiltva meg semmi... Kötve hiszem, hogy megvásárolták az adott dalt.:/
2018. jún. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!