Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Technikailag részletesen hogy...

Technikailag részletesen hogy kell elindítani egy Youtube csatornát?

Figyelt kérdés
Néhány héten belül megérkezik az ú vadonatúj számítógépem(a mostanin gyakorlatilag minden bedöglött, épp csak működik szegény, 15 éves, szóval nem is csoda...) , és ahogy megérkezik, beüzemeltem és picit kiismertem, feltett szándékom egy gasztrós-életmódos-terméktesztelős Youtube csatornát.Elmagyarázná valaki részletesen a technikai tudnivalókat töviről hegyire egy totál laikusnak? Tudom, a neten van ezer leírás, de nekem azok kicsit túl bonyolultak, meg kuszák.

2018. jún. 18. 08:32
 1/2 A kérdező kommentje:
feltett szándékom ELINDÍTANI egy gasztrós-életmódos-terméktesztelős csatornát.
2018. jún. 18. 08:38
 2/2 trichard2001 ***** válasza:

1. Felregisztrálsz.

2. megerősíted az e-mail fiókod (küldenek emailt, kattints rá h aktiválás vagy vmi ilyesmi)

3. felveszed a videót

4. megvágod videóvágó programmal (sonyvegas, bandicut)

5. Feltöltöd a videót.

6. rendet teszel a csatornán (mittomén lejátszási listákat hozol létre, megszerkeszted a kezdőlapod, borító/profilképed stb.)

2018. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!