Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érdemes bitcoint...

Hogyan érdemes bitcoint vennem, automatából? Miért nem találok a neten magánszemélyektől hirdetéseket, hogy bitcoint adnának-vennének? Sokkal jobban járna bárki, ha nem hatalmas árréssel vagy kezeleési költséggel adna-venne, nem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 08:43
 1/6 anonim válasza:
90%
Talán mert átverés?
2018. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hirdettem, de törölték.
2018. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hol hirdetted?
2018. jún. 20. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A jófogáson, s ott 90 naponta törlik.
2018. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, azt hittem nem találták szabályosnak
2018. jún. 23. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes volt. Mert terméket is hirdettem úgy hogy bitcoinnal is lehet fizetni érte. De előtte emailben megkérdeztem tőlük, hogy ez szabályos e? Visszaírtak, hogy linkeljem be, melyik hirdetés az amire gondolok. Visszaírtam, hogy én szeretnék így hirdetni, s mielőtt megtenném, érdeklődők, szabályos e. 2 nap eltelt mire válaszoltak, s akkor megírták, hogy minden további nélkül megtehetem, s külön megköszönték, hogy amikor kétségem volt valaminek a szabályosságában, mielőtt elkövettem volna, rákérdeztem.
2018. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!