Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy filmet CD-re...

Letöltöttem egy filmet CD-re (ráírtam) és szeretném tv-n nézni, mert utálok számítógépen filmet nézni. Az asztali DVD azonban nem játsza le, a számítógép igen. Meg lehet valahogy csinálni, hogy ne csak gépen lehessen nézni? Át kell valamit állítanom?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
már nem. olyan formátumban kellett volna kiírni hogy kezelje.. de tekintve hogy általában nem újraírhatókat vásárolnak az emberek, ezt buktad
2018. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van még CD-m... Először csinálok ilyet... Melyik aza formátum, amelyik lehetővé tezsi az asztaki DVD-n való lejátszást? A letöltéshez a yoodownload.com weboldalt használtam.A letöltött fájl megnyitásához a következőket ajánlja fel: Adobe Reader, Internet explorer, Java Web Start Launcher, Jegyzettömb, Libre Office calc, Media Player Classic- Home Cinema, Paint, Picasa fotómegjelenítő,Windows Media Player, Wordpad MFC alkalmazás.
2018. jún. 26. 22:40
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha alapból írható DVD-lemezt veszek?
2018. jún. 26. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudni kellene a lejátszód tipusát,mert nem viszik az összes formátumot és gyártó függő melyik mit játszik le.
2018. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!