Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értem, a FaceBook-nál...

Nem értem, a FaceBook-nál elvileg okos algoritmusok működnek, mégis mindig ugyanazokat az embereket ajánlja a lista elején ismerősöknek, sose változik. Miért?

Figyelt kérdés
De ha egyszer már hónapok óta ott vannak a lista elején és nem kattintok rájuk, akkor abból miért nem tudja, hogy talán érdemesebb lenne most másokkal próbálkozni?

2018. jún. 27. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nem okos az az algoritmus.
2018. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem semennyire, mondom ,szerintem statikus a dolog

másrészt itt dollármilliárdok múlnak azon, hogy a hálózat hogyan nő, ami pedig szoran összefügg azzal, hogy milyen ismerősöket ajánl, tehát nem értem, hogy miért nem okos, vagy miért nem buta legalább, de legalábbis miért nem működik valahogyan, és nem csak minig ugynazt ajánlja

2018. jún. 27. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem volt prioritás az algoritmus okosítása. Biztos vannak ennél fontosabb dolgok is.
2018. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!