Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért iratkozik fel a Youtube...

Miért iratkozik fel a Youtube csatornám magától random idegen csatornákra? (további lent)

Figyelt kérdés

Véltem felfedezni az elmúlt hónapban hogy a Youtube csatornámon az eddig megszokott és naponta nézett Youtube csatornák között, számos idegen többnyire török nevű csatornákra vagyok FELIRATKOZVA.

Szépen egyessével leiratkoztam róla, majd pár nap múlva újra feliratkozva találtam őket, mégis hogy lehet ez??

ui.: A biztonság kedvéért a jelszavamat is lecseréltettem, de úgy néz ki más itt a probléma.



2018. jún. 27. 20:40
 1/8 anonim válasza:

Kicsit off, de sajnálatos módon engem is utolért ez a betegség pár hete.

noname csatornákra iratkozik fel magától, valamelyiknek több száz feliratkozója van, viszont 1 videója sincs.

2018. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na tessék! Konkrétan most iratkoztam le vagy tíz ilyen csatornáról és nemtudom mit kezdjek a fiókommal
2018. júl. 23. 19:40
 3/8 TumTaker válasza:
Ugyan ez van velem is!Hiába iratkozok le 15 csatornáról akkor jön MÉG 15 CSATORNA
2018. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy nincs erre valami megoldás, aki tud valamit azt megköszönném ha megírná.
2018. aug. 1. 15:10
 5/8 anonim válasza:
Engem is nagyon idegesít de nemtudok vele mit kezdeni... :(
2018. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Eddig 30 csatornára voltam feliratkozva, nyaralásból hazatérve, 103 lett. Én már csináltam másik felhasználót inkább
2018. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Van egy jó megoldás, eddig mindenkinek bevált akivel beszéltem. A Conan Exiles nevezetű játékkal többet kell játszani, illetve abban farmolni. Fontos továbbá az is, hogy hanyagolni kell a barátnőt, munkahelyet meg minden. Akik így tettek, nem volt idejük Youtube-ozni, és nem szembesültek többé ezzel a problémával.

Örülök ha segítettem.

2018. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az életed xd
2018. aug. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!