Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látja a laptopom a...

SzLevi90 kérdése:

Miért nem látja a laptopom a wifi hálózatot?

Figyelt kérdés

Csak ethernet kábellel tudok csatlakozni, eszközkezelőben a hálózati kártyák driverei között nem látok wireless eszközt, csak egy csomó WAN miniportot, két bluetooth eszközt, meg egy family controllert.


Lehet, hogy összefügg a legújabb windows 10 frissítésekkel, bár nem frissítettem mielőtt a probléma jelentkezett.



2018. júl. 2. 16:44
 1/2 anonim válasza:
Ajánlom, hogy amikor (jobb klikk az internet icon-ra jobb lent, --> [Hálózati és internetbeállítások megnyitása] majd ott a "Hálózat alaphelyzetbe állítása"-ra kattintani. Remélem segíthettem, ha mégsem működik így, akkor próbálkozz, az egyik hálózati kártya letiltásával, majd ha a gépet újra indítod, akkor telepíti a megfelelő hálózati kártyát!
2018. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb. fél órája sikerült megoldanom, de köszi.


Ha esetleg másnak is ez lenne a problémája...


Eszközkezelőben nem láttam a vezeték nélküli eszközt, rá se tudtam ezért keresni a driverére. A laptophoz kapott telepítő cd-n rajta volt a driver, azt újratelepítve sem működött, de legalább eszközkezelőben hálózati kártyák alatt már megjelent a wireless network adapter egy windows újraindítás után.


Ha automatikusan nem jelenik meg, akkor Eszközkezelőben Nézet, Rejtett eszközök megjelenítése, Hálózati kártyákra jobb klikk és Hardverváltozások keresése. Ha felugrik, onnantól már a pontos típus alapján rá lehet keresni a szükséges driverre, a driver becsomagolt fájljai pedig mehetnek a C:\Windows\System32\drivers mappába, aztán windows újraindítás.

2018. júl. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!