Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatom, hogy melyik...

Honnan tudhatom, hogy melyik aláfestő zenét engedélyezi a facebook egy otthon szerkesztett videóban? Van esetleg egy lista?

Figyelt kérdés
A minap készítettem egy videót a facebook-ra, a feltöltés több órát vett igénybe. Mire végre felkerült, ezt az üzenetet kaptam: a videó részben el lett némítva. Mindkét aláfestő zenét elnémították. Ahogy mindenki más, úgy én is a youtube-ről letöltött számokat használtam.

2018. júl. 2. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért némította le, mert szerzői jog védi őket.

Ezek közül akármelyiket használhatod: https://www.youtube.com/audiolibrary/music

2018. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, de eddig még nem fordult ez elő velem. Egyébként nem kereskedelmi célra használtam, csupán egy közösség örömére. A válaszát mindenesetre köszönöm!
2018. júl. 3. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!