Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható webtárhely?

Megbízható webtárhely?

Figyelt kérdés
Keresek ingyenes megbízható webtárhelyet. Nem kell nagy méret, 5GB elég volna kényelmesen, igazából pár fontosabb képet, dokumentumot szeretnék biztonsági mentésként feltenni. Aki esetleg használ ilyesmit tud tippet adni, mit érdemes használni?

2018. júl. 7. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
google drive nem jó? 15 giga ingyen van mindenkinek
2018. júl. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért érdekelnének a tapasztaltok, hogy mit érdemes választani. :)
2018. júl. 7. 04:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Backupra jobb a felho
2018. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használtam az OneDrive-ot egy évig, most a Google Drive-ot használom. Nem volt rossz az OneDrive sem, de változást akartam :D. Azonban az OneDrive-ot ajánlom, mivel Microsoft termék, az OP-rendszered is az (gondolom), így nem vírusos, ha meg a Microsoft meg akarja nézni a cuccaidat, akkor azt bármikor megteheti hisz az ő operációs rendszerét használod.
2018. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy bérelsz havi 7 EUR-ért egy 500 Gb-os VPS-t és csinálsz magadnak saját felhőt..(nextcloud) viszont a biztonságról, telepítésekről magad kell gondoskodj..
2018. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!