Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy kik osztották meg az oldalam?

Figyelt kérdés

Nem Facebook oldalról van szó, hanem weboldalról. Tettem az oldalra egy megosztó gombot, és hetekig senki nem osztotta meg, majd egyik napról a másikra 8-an is. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik lehettek azok.


Ezt meg tudom nézni valahogy?

(Az oldalam nem tartalmaz php-t.)


Köszi a segítséget!



2018. júl. 8. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen megosztásra gondolsz? Pl facebook share, megosztás google+ -on, stb... Google+ esetében a google development-en található key code és secretcode javascript segítségével történő google fiók azonosítók lekérdezésével tudod kideríteni azon google felhasználók e-mail címét (a)kik megosztották a weboldaladat. Részletesebb adatokra, pl teljes név stb, használj google API-t. Ha halványnlila gőzöd sincs mit-hogy csinálj, regisztrálj fel a google analitity -re, az ott található referenciakóddal adj az embereknek lehetőséget az oldalad megosztására, és máris láthatod, kik hogy és mikor osztották meg a weboldalt.



Facebook esetében csak aktiváld a facebook developmeng API refi oldalon, hogy mutassak kik osztották meg.



Ha elakadtál írj és megpróbálok segíteni amint tudok! :)

2018. júl. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!