Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy csoportos...

Hogyan lehet egy csoportos beszélgetés tiltását feloldani facebookon, ha a messenger részlegben nem jelenik meg? Hol a fenébe keressem?

Figyelt kérdés
A facebookon volt egy csoportos beszélgetés amely mindig azt mutatta, hogy olvasatlan az egyik hozzászólás, tehát kiléptem az alkalmazásból, de az értesítés ami piros körben egy kis fehér 1-es ott van mindig, akkor is ha nincs értesítésem. Ez eléggé irritált, ezért letiltottam a csoportot, de rosszul tettem, mert ugyanúgy fennáll a hiba. Gondoltam, akkor feloldom valahol, és kilépek a csoportból hátha megoldódik, de nem találom. Ami még érdekes, hogy kb 1 hónapja eltűnt, de most újra visszatért ez a hiba, és nagyon zavaró. Ha több értesítés is jön, akkor az az egyes mindig hozzáadódik...

2018. júl. 11. 02:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!